درباره ما

درباره اس ام اس پارسی

با اس‌ام‌اس پارسی بیشتر آشنا شوید

ما در اس ام اس پارسی در تلاش برای تحقق یک رویای بزرگ در جهت افزایش اعتماد اجتماعی و ارائه خدمات صادقانه هستیم و برای تحقق رویای خودمان و ارائه خدمات باکیفیت به مشتریان و ایجاد ارزش افزوده در محیط وب فارسی در حال تلاش هستیم.

در یک تیم جوان و سخت کوش تلاش کنیم تا با خدمات صادقانه و رفتار محترمانه یک تجربه لذت بخش برای مشتریان ایجاد کنیم. ما می‌خواهیم سطح کیفیت خدمات به مشتریان را در ایران افزایش دهیم و توقع مشتری را از دریافت خدمات مطلوب افزایش دهیم و همواره خود را برای رسیدن به این هدف به چالش می‌کشیم. همزمان تلاش می‌کنیم تا دغدغه اصلی مشتریانمان را برطرف کنیم و مشتریان ما مطمئن باشند که پیامک‌هایشان به دست مخاطب می‌رسد و پیامک آنها خوانده می‌شود.

منشور اخلاقی اس ام اس پارسی

شفاف و صادق باشیم

ما در اس ام اس پارسی درستی و کسب روزی حلال را سرلوحه عملکرد خود می‌دانیم و تمام مراقبت خود را برای جلوگیری از تضییع حق مردم به کار می‌گیریم و در این راه خود را متعهد می‌دانیم.

متعهد و مسئولیت پذیر باشیم

ما در اس ام اس پارسی از پذیرش هر مسئولیت و چالشی استقبال نموده و خود را متعد به انجام امور تعهد شده می‌دانیم و تا زمانی که به پایان نرسیده با تمام توان آن را پیگیری می‌کنیم.

رشد کنیم و باعث رشد شویم

ما در اس ام اس پارسی علاوه بر انجام مسئولیت های خود از تمام ظرفیت فکری، ارتباطی، مهارتی و دانشی خود برای خلق ارزش جدید برای خلاقیت و نوآوری تلاش می کنیم.

وفادار باشیم و وفادار بمانیم

هر یک از ما به عنوان عضوی از این خانواده، اس ام اس پارسی را از خود می‌دانیم و برای پیشرفت آن تلاش می کنیم؛ چرا که باور داریم پیشرفت اس ام اس پارسی، پیشرفت خود ماست.

همکاری در مجموعه اس‌ام‌اس پارسی

ما مشتاق تعامل و همکاری هسیتم و همواره سعی کردیم با مشتریانمان، طراحان سایت، سایر کسب و کارها و… فعالیتمان را توسعه دهیم و به یکدیگر کمک کنیم. اگر شما پیشنهادی برای همکاری با مجموعه دارید ما مشتاق شنیدن پیشنهادات شما برای ایجاد یک تعامل سازنده هسیتم.

اگر محصولات و خدماتی دارید که بتواند به کاربرانمان برای افزایش رضایت‌مندی کمک کند آماده‌ایم تا فعالیت مشترکمان را با شما آغاز کنیم یا خوشحال می‌شویم بتوانیم از مهارت شما در شرکتمان استفاده کنیم و محصولات جدیدی را ایجاد کنیم.