توجیه درامد نمایندگی پنل پیامک

توجیه درامد نمایندگی پنل پیامک

این روز‌ها صحبت از کسب و کار اینترنتی داغ است، به هر جمع و محفلی که وارد می‌شویم، کسب درامد از طریق اینترنت موضوع پررنگ و پرحاشیه‌ای است بعضی از کسب و کارهای اینترنتی از همان ابتدا به سرمایه اولیه، نیروکار، تیم‌سازی و… نیاز دارند اما پنل پیامک به کلی متفاوت است، همچنین اگر روند رشد کلمه پنل پیامک را در گوگل ترند ببینید، متوجه‌ می‌شوید بازار کسب و کار از طریق پنل پیامک و نمایندگی سامانه پیامک روز به روز مورد توجه افراد بیشتری قرار می‌گیرد و تقاضا برای خرید پنل پیامک رو به افزایش است.

اگر قصد کسب درامد اینترنتی با سرمایه اولیه کم و رسیدن به استقلال مالی دارید، نمایندگی پنل پیامک می‌تواند پیشنهاد جذابی باشد، در ادامه این مقاله به روش‌های کسب درامد از طریق نمایندگی پنل پیامک اشاره می‌کنیم، البته ما یک سمینار هم در مورد کسب درامد اینترنتی از طریق نمایندگی سامانه پیامک را قبلا در دانشگاه و برای دانشجویان ارشد کامپیوتر برگزار کرده بودیم که پیشنهاد می‌کنم برای شروع کسب و کار اینترنتی حتما این ویدیو را تماشا کنید.

نحوه درامد اینترنتی نماینده پنل پیامک

فروش پنل پیامک

موسسات و شرکت‌ها، مدارس و دانشگاه‌ها، انتشارات، شعب بیمه، وب سایت های اینترنتی و … همه جزو مشتریان شما هستند. شما با فروش روزانه یک پنل پیامکی (30 پنل پیامک در ماه) حدود 3 میلیون تومان درآمد ماهیانه خواهید داشت.

فروش سامانۀ نمایندگی پنل پیامک

شما می‌توانید اقدام به فروش و واگذاری نمایندگی پیامک نمایید، به این ترتیب علاوه بر کسب درامد در زمان فروش نمایندگی سامانۀ پیامک، هنگامی که نماینده شما یا کاربران نماینده شما نسبت به شارژ پنل پیامک اقدام کنند، پورسانت شما محاسبه می شود.

فروش خط اختصاصی

کاربران شما برای دریافت پیامک به خط اختصاصی نیاز دارند، سامانه پیامک اس ام اس پارسی خطوط 14 و 15 رقمی اپراتور 5000 را به صورت رایگان در اختیار کاربران و نمایندگان قرار می دهد، شما هم می توانید این خطوط را رایگان به کاربرانتان بدهید یا هزینه دریافت کنید و بابت فروش خطوط اختصاصی با تعداد ارقام کمتر می توانید از فروش خط اختصاصی برای سامانه پیامک نیز درامد کسب نمایید.

فروش شارژ پنل پیامک

کاربران شما برای ارسال پیامک می بایست پنل پیامکی خود را شارژ کنند و به شما بر اساس قیمت گذاری خود می توانید از فروش شارژ برای سامانه پیامک درامد داشته باشید، با افزایش تعداد کاربران حجم ارسال پیامک های شما و کاربرانتان بیشتر به تدریج بیشتر خواهد شد. اگر کاربران شما در روز 100 هزار پیامک ارسال کنند و هر پیامک 3 تومان برای شما سود داشته باشید، درآمد روزانۀ شما از طریق فروش شارژ پنل پیامکی برای ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی روزانه 300 هزار تومان (ماهیانه 9 میلیون تومان) خواهد بود.

فروش تلفن ابری و خط تلفن مجازی تهران

سامانه پیامک اس ام اس پارسی نمایندگی فروش خط تلفن مجازی تهران را در اختیار شما قرار می دهد با استفاده از نمایندگی فروش تلفن ابری شما می توانید خطوط تلفن ثابت تهران یا خط تلفن ثابت با پیش شماره سایر استان ها را برای کاربران خود تهیه نمایید و بابت ارائه خطوط تلفن ثابت مجازی از کاربرانتان هزینه دریافت نمایید.

خطوط تلفن ابری اس ام اس پارسی، قابلیت سانترال مجازی، تلفن گویا، فکس اینترنتی، تماس خروجی با خط 021 دارد و شما و کاربرانتان می توانید از برای راه اندازی دفتر کار مجازی و ارتباط با مشتری استفاده نمایید و در هر کجای کشور عزیزمان که هستید در غالب یک شرکت معتبر با دفتر تهران فعالیت نمایید.

 

سفارش ارسال پیامک انبوه برای سراسر کشور

شما با خرید نمایندگی پنل پیامک می‌توانید به بانک شماره موبایل سراسر کشور دسترسی داشته باشید و از انجا که تعرفه ارسال پیامک در نمایندگی پنل پیامک از پنل پیامک عادی کمتر است می توانید هزینه ارسال پیامک و همراه با سود را از مشتری دریافت کرده و پیامک تبلیغاتی مشتری را ارسال کنید، این قابلیت نمایندگی پنل پیامک برای دفاتر پیشخوان دولت بسیار مناسب و کاربردی است.

آیا نمایندگی پنل پیامک پولساز است؟

نمایندگی سامانه پیامک یک شغل پاره وقت است شما میتوانید به هر فروشگاه مغازه و… مراجعه کنید و برای تبلیغات ارسال پیامک انبوه یا خرید پنل پیامک را پیشنهاد دهید. همچنین با استقبال مردم از فروشگاه های اینترنتی، مدیران فروشگاه‌های اینترنتی برای وب سرویس احراز هویت کاربران سایت به سامانه پیامک نیاز دارند که این مورد می تواند یک بازار بکر را برای شما ایجاد کند.

شما با دریافت نمایندگی پنل پیامک صاحب یک برند مجزا هستید و هیچ اسمی از اس‌ام‌اس پارسی نیست و می‌توانید به عنوان یک مجموعه جدید و مستقل فعالیت کنید. تیم اس‌ام‌اس پارسی پشتیبان شما بوده و تمام امکانات زیر ساخت را برای شما فراهم می‌کند.

شرایط دریافت نمایندگی پنل پیامک

قبل از خرید نمایندگی پنل پیامک مقاله مزایای نمایندگی سامانه پیامک اس ام اس پارسی را مطالعه نمایید تا از خدماتی که اس ام اس پارسی در اختیار نمایندگان قرار می دهد آگاه باشید. کسب درامد اینترنتی به دلیل انجام کار به صورت پاره وقت، می‌تواند شغل بسیار مناسبی برای افراد خانه دار، دانشجویان، کارمندان و… باشد. درامدی که از طریق نمایندگی پنل پیامک بدست می اورید میتواند تا چند ده میلیون تومان در ماه باشد که از حقوق یک کارمند بسیار بیشتر است.
در ابتدا کار برای خرید نمایندگی پنل پیامک نیاز به دفتر حضوری نمی باشد و می توانید راه اندازی کسب وکار خود را به صورت خانگی و دورکار شروع کنید به مرور زمان و باگسترش تعداد مشتریانتان پیشنهاد می کنیم برای پشتیبانی کاربران دفتر حضوری نیز داشته باشید.
برای شروع کسب درامد از طریق نمایندگی پنل پیامک به صفحه نمایندگی پنل پیامک مراجعه نمایید و نمایندگی سامانه پیامک را برای کسب درامد اینترنتی سفارش دهید و کسب درامد اینترنتی را از همین امروز آغاز نمایید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید

با خرید پنل پیامک کسب و کار خود را توسعه دهید، می‌توانید علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید.

برای خرید پنل پیامک همین الان با شماره 91307651-021 تماس بگیرید.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

download (2)