اپلیکیشن اندروید ارسال پیامک انبوه

اپلیکیشن اندروید ارسال پیامک انبوه

اپلیکیشن اندروید ارسال پیامک اس‌ام‌اس پارسی امکان ارسال پیامک به مخاطبین گوشی، ارسال پیامک به تفکیک استان و شهر، ارسال پیامک به تفکیک کدپستی، ارسال پیامک به بانک مشاغل، ارسال پیامک به مخاطبین دفترچه تلفن و ارسال پیامک از طریق فایل Exel را در اختیار شما قرار می دهد و شما با لمس چند گزینه در اپلیکیشن ارسال پیامک می توانید پیامک انبوه ارسال نمایید.

ارسال پیامک به مخاطبین گوشی

با دانلود رایگان و نصب اپلیکیشن ارسال پیامک اس‌ام‌اس پارسی می‌توانید به مخاطبین گوشی موبایل به صورت انبوه و یکجا پیامک انبوه ارسال نمایید، اگر با سیمکارت شخصی خود روزانه بیشتر از 200 پیامک ارسال کنید سیمکارت شما مسدود می شود و انتقال تکی مخاطبین گوشی به سامانه پیامک کار دشواری است.
اپلکیشن ارسال پیامک اس‌ام‌اس پارسی به کمک شما می‌آید و به شما اجازه می‌دهد از بین مخاطبین گوشی دریافت کنندگان پیامک را انتخاب نمایید یا به تمام مخاطبین موبایلتان به صورت یکجا پیامک ارسال نمایید.

ارسال پیامک به بانک مشاغل

در اپلیکیشن ارسال پیامک اس‌ام‌اس پارسی بانک مشاغل و اصناف به تفکیک گرایش وجود دارد، می توانید به بانک شماره موبایل پزشکان، بانک شماره موبایل وکلا، بانک شماره موبایل معلمان و… دسترسی داشته باشید و کمپین تبلیغات هدفمند برای مشاغل خاص برگزار کنید.

بانک شماره موبایل مشاغل بروز بوده و دائما نیز در حال آپدیت است، بدون پرداخت هزینه و با خیال آسوده می‌توانید بانک شماره موبایل مشاغل برای ارسال پیامک تبلیغاتی استفاده نمایید.

ارسال پیامک به بانک مشاغل

در اپلیکیشن ارسال پیامک اس‌ام‌اس پارسی بانک شماره موبایل سراسر کشور به تفکیک استان و شهر برای ارسال پیامک انبوه در اختیار شما قرار می دهد و شما به کمتر از چند ثانیه می توانید استان، شهر و نوع سیمکارت (دائمی یا اعتباری) را مشخص کرده و تبلیغات پیامکی خود را در شهر مورد نظرتان انجام دهید.

بانک شماره موبایل موجود در این بخش آخرین آپدیت مخابراتی می باشد و در صورت استفاده از شماره های دلیوربیس فقط بابت پیامک‌های رسیده به گوشی مخاطب هزینه تبلیغات را پرداخت می کنید.

ارسال پیامک به فایل اکسل

برای ارسال پیامک از طریق فایل اکسل می توانید در اپلیکیشن فایل اکسل خود را قرر دهید تا نرم افزار ارسال پیامک اس‌ام‌اس پارسی فایل شماره‌ها را شناسایی کرده و پیامک شما در کمتر از 1 دقیقه به مخاطبین موجود در فایل اکسل ارسال شود.

توجه: اگر متن پیامک شما اطلاع رسانی است از خط خدماتی 3000505 استفاده نمایید تا پیامک به شماره های مسدود و بلک لیست ارسال شود.

اپلکیشن ارسال پیامک (sms parsi) شما را شگفت زده کرده است؟

با ثبت امتیاز و درج نظرتان در کافه بازار و معرفی اپلیکیشن ارسال SMS به دوستانتان از ما حمایت کنید، ما دائما در حال توسعه قابلیت‌های بیشتری برای ارسال پیامک از طریق اپلیکیشن اندروید هستیم و شما را شگفت زده خواهیم کرد.

سوالات متداول

download (2)

در حال حاضر اپلیکیشن ارسال پیامک انبوه فقط برای گوشی‌های اندروید قابل استفاده می باشد، ما در واحد فنی در تلاش هستیم تا در آینده بتوانیم نسخه IOS یا Web application را برای تمامی کاربران ارائه دهیم.

تمامی پیامکی هایی که از طریق اپلکیشن ارسال پیامک ارسال می شود در بخش گزارشات نرم افزار اندروید ارسال پیامک وجود دارد و حتی می توانید وضعیت دلیوری و دریافت پیامک را مشاهده نمایید و در صورتی که فردی پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده باشد و شما در حال ارسال پیامک به مخاطبین خودتان باشید امکان ارسال پیامک به شماره های مسدود و بلک لیست از بخش گزارشات ارسال پیامک اپلکیشن وجود دارد.