ارسال پیامک زنده، ارسال پیامک به محض ورود به یک منطقه خاص

ارسال پیامک زنده، ارسال پیامک به محض ورود به یک منطقه خاص

plugin2

در این صفحه می‌خواهیم در مورد ارسال پیامک زنده صحبت کنیم و نحوه ارسال پیامک زنده، تجهیزات ارسال پیامک در لحظه را به شما اعلام کنیم تا بتوانید به افرادی که به منطقه خاصی وارد می‌شوند پیامک ارسال شود یا شاید دوست داشته باشید به محض اینکه افراد وارد یک پاساژ می‌شوند پیامک تبلیغ فروشگاه شما برای این افراد ارسال شود یا زمانی که مشتری از روبروی فروشگاه شما عبور می‌کند یک پیامک برای مشتری ارسال شود همه این موارد با ارسال پیامک زنده قابل انجام است.

ارسال پیامک زنده و در لحظه جدیدترین روش تبلیغات پیامکی نیست، حتما دیده‌اید زمانی که وارد فرودگاه می‌شوید پیامک‌هایی در همان لحظه برای شما ارسال می‌شود. این پیامک‌ها بر اساس قابلیت ارسال پیامک Live ارسال می‌شوند که در ادامه روش انجام این کار را به شما آموزش می‌دهیم.

کاربرد ارسال پیامک زنده

ارسال پیامک زنده می‌تواند برای کسب‌و‌کارهای مختلف کاربرد داشته باشد مثلا برای یک هتل بسیار جذاب است زمانی که فردی در فرودگاه وارد شهر می‌شود یک پیامک ارسال شود و از مسافر دعودت کند که برای رزرو هتل تماس بگیرد یا برای تورهای گردشگری قابلت ارسال پیامک به محض ورود به شهر بسیار جذب است تا زمانی که توریست وارد شهر می‌شود پیامک‌های تبلیغاتی کسب و کار شما به صورت هدفمند ارسال شود.

یا زمانی که وارد پاساژ می‌شوید یا وارد نمایشگاه می‌شود بسیار جذاب است که پیامک دعوت برای بازدید از غرفه و فروشگاه برای مشتری ارسال شود بنابراین همانطور که می‌بینید استفاده از ارسال پیامک زنده بسیار جذاب و کاربردی است.

ارسال پیامک live یا ارسال پیامک BTS

بعضی از سامانه های پیامکی تازکار یا افرادی که اطلاع دقیقی در مورد سامانه پیامک ندارند تفاوت ارسال پیامک bts و ارسال پیامک در زنده را نمی‌دانند و به قابلیت ارسال پیامک bts را به جای ارسال پیامک در لحظه عنوان می‌کنند. در صورتی که ارسال پیامک زنده و ارسال پیامک bts به کلی متفاوت است که در ادامه به تفاوت‌های میان ارسال پیامک در لحظه و ارسال پیامک بی تی اس می‌پردازیم.

  • ارسال پیامک bts به افرادی که در ۲ هفته اخیر از دکل مخابراتی آن منطقه سرویس گرفته‌اند پیامک ارسال می‌شود در صورتی که ارسال پیامک زنده همانطور که از اسمش مشخص است به افرادی که همان لحظه وارد منطقه می‌شوند پیامک ارسال می‌شود.
  • حداقل تعداد پیامک قابل سفارش برای ارسال پیامک bts برای ۱۰۰۰ مخاطب است اما برای پیامک زنده همانطور که مشخص است به افرادی که در لحظه وارد منطقه می‌شوند پیامک ارسال می شود بنابراین این پیامک‌ها به صورت تکی ارسال می‌شوند.
  • ارسال پیامک bts فقط برای اپراتور ایرانسل است و همراه اول قابلیت ارسال پیامک از طریق دکل مخابراتی را ندارد اما در ارسال پیامک live پیامک شما هم به شماره‌های ایرانسل و هم به شماره‌های همراه اول ارسال می‌شود.
  • ارسال پیامک bts نیازی به خرید تجهیزات و دستگاه ندارد و شما با خرید سامانه پیامکی می‌توانید از طریق  دکل bts نسبت به ارسال پیامک اقدام نمایید اما در ارسال پیامک زنده و در لحظه نیازمند خرید دستگاه و تجهیزات مخابراتی است که با توجه به قیمت متغیر دلار و… هزینه راه اندازی چنین سیستمی بیشتر از ۱ میلیارد تومان خواهد بود.

متاسفانه برخی افراد با هدف سودجویی یا برخی افراد نادانسته و ناخواسته ارسال پیامک bts را با ارسال پیامک زنده به یک معنی معرفی می‌کنند در صورتی که پیامک زنده ارسال پیامک سریع به افرادی که وارد یک منطقه می‌شوند است اما همانوطور که در بالا خدمت شما توضیح دادیم این پیامک ها به کلی متفاوت است.

آیا کسی در ایران از ارسال پیامک زنده و در لحظه استفاده می کند؟

همانطور که توضیحات خدمت شما اعلام شد ارسال پیامک آنی و در لحظه برای افرادی که از منطقه خاصی مثلا از جلو فروشگاه ما عبور می‌کنند نیازمند خرید تجهیزات گران قیمت است که سامانه های پیامکی هیچ‌کدام توانایی خرید تجهیزات را ندارند دلیل این مورد مشخص است زیرا برای هر منطقه می‌بایست سخت افزار مجزایی نصب شود و نصب سخت افزار با چنین قیمتی برای هر مشتری برای شرکت سامانه پیامکی صرفه اقتصادی ندارد.

سامانه‌های پیامکی که به شما پیشنهاد ارسال پیامک زنده را می‌دهند اغلب افراد حقیقی هستند و بازاریابان خود را برای فروشگاه شما می‌فرستند و شرکت معتبر و ثبت شده‌ای وجود ندارد این افراد نمایندگی سامانه پیامک را خریداری کرده‌اند و از طریق نمایندگی سامانه پیامک مشغول فروش پنل پیامکی با وعده‌های خیالی هستند.

ما در شرکت توسعه و ارتباطات هیرکان به واسطه همکاری مستقیم با اپراتور و شرکت ثبت شده توانایی ارائه فاکتور رسمی و انعقاد قرارداد معتبر داریم اما به شما اعلام می‌شود که فقط در صورتی که ارگان دولتی هستید و توانایی ارسال پیامک با تعداد بسیار بالا (حداقل یک میلیون پیامک روزانه) را داشته باشید می‌توانید با شرکت توسعه و ارتباطات هیرکان،‌ سامانه پیامک اس ام اس پارسی تماس بگیرید تا این قابلیت را برای شما راه اندازی کنیم البته لازم به ذکر است که تعرفه ارسال پیامک زنده برای هر پیامک حدود ۲۰۰ تومان است که حدودا ۱۰ برابر تعرفه ارسال پیامک های bts یا سایر روش‌های ارسالی است.

در صورتی که شما فروشگاه دارید پیشنهاد می‌کنیم با استفاده از دستگاه ذخیره شماره موبایل یا با استفاده از وب سایت و… نسبت به جمع اوری شماره موبایل مشتریان اقدام نموده و برای مشتریان خودتان پیامک تبلیغاتی انبوه را ارسال کنید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید

با خرید پنل پیامک کسب و کار خود را توسعه دهید، می‌توانید علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 91307651-021 تماس بگیرید.