امکانات سرویس مستقل ریسلری

 

عدم نیاز به هاست و سرور
سامانه بروی سرور ارائه دهنده خدمات نصب مي باشد و نیازی به تهيه سرور یا هاست برای راه اندازی سرويس ریسلری نيست. در غیر اینصورت ریسلر هزینه های ماهیانه و سالانه زیادی را باید متقبل شود.

عدم نیاز به دانش فنی
اگر شرکت ارائه دهنده خدمات از پشتیبانی خوبی برخوردار باشد و همچنین مشکلی در سامانه وجود نداشته باشد، ریسلر با اطمینان خاطر و بدون نیاز به دانش فنی می تواند به کسب و کار خود بپردازد.

تعریف نامحدود کاربر با تمام امکانات
هنگامی که یک ارائه دهنده خدمات را برای دریافت ریسلری انتخاب می کنید توجه نمائید که هزینه تعریف هر کاربر یا هر ریسلر چقدر است. ممکن است ارائه دهنده ای هزینه اولیه اندکی دریافت کند اما به ازای هر ریسلر یا هر کاربر یا به ازای امکانات اضافی مجبور باشید هزینه ای بپردازید.

واگذاری نامحدود ریسلری مستقل
تعداد ریسلرهایی که می توانید در سیستم تعریف کنید مهم است. این تعداد میتواند محدود یا نامحدود باشد. همچنین مطمئن شوید شرکتی که انتخاب می کنید بابت هر ریسلری که تعریف می کنید هزینه ای از شما دریافت نمی کند.

تعیین تعرفه ها و تعرفه های قابل رقابت
خود ریسلر باید بتواند تعرفه های مربوط به کاربران و ریسلرهایش را تعریف کند.
همچنین برای اینکه بتوانید پیامک را با هزینه کمتری بفروشید، باید پیامک را به قیمت پائین تری خرید کنید! پس به تعرفه های شرکت ارائه دهنده خدمات دقت کنید. ممکن است این تعرفه ها طوری باشد که اگر بیشترین میزان خرید را انجام دهید هم در میان رقبا حرفی برای گفتن نداشته باشید.

شماره های مجازی دائمی
هنگام دریافت شماره مجازی به چند نکته دقت نمائید، 1- مالکیت رنج شماره ها متعلق به شما باشد. یعنی با خرید یک شماره 8 رقمی در پيش شماره 3000 تمام شماره های 10، 12 و 14 رقمی زیرمجموعه آن شماره 8 رقمی متعلق به خودتان باشد و با پرداخت هزینه هر کدام بتوانید آن را فعال کنید. 2- گواهی مالکیت شماره: شرکت آمادگی ارائه گواهی مالکیت شماره به مالک آن شماره را داشته باشد. 3- شماره ها دائمی واگذار شوند و نیاز به پرداخت هزینه سالیانه نباشد. 4- برای فعالسازی یک شماره زمان زیادی مورد نیاز نباشد. معمولا اگر شرکت ارائه دهنده بصورت مستقیم با مرکز اصلی کار نکند فعالسازی با چند واسطه انجام شده و زمان زیادی می برد. 5- در خرید تعدادی شماره از تخفیف برخوردار شوید. در اینصورت می توانید از فروش شماره نیز سود خوبی داشته باشید.

میزان استقلال ارائه دهنده خدمات
هر چه شرکت ارائه دهنده خدمات استقلال بیشتری داشته باشد، ریسلر مطمئن تر می تواند به کسب و کار خود ادامه دهد. از پارامترهای استقلال می توان به مالکیت نرم افزار، مالکیت سرور و دریافت خدمات بدون واسطه از ارائه دهنده اصلی را نام برد.

پشتیبانی 24 ساعته
پشتیبانی ریسلر نسبت به کاربران و ریسلرهایش، بدون شک وابستگی زیادی به پشتیبانی شرکت ارائه دهنده خدمات دارد. اگر پشتیبانی خوب نباشد ریسلر نیز در ارائه یک پشتیبانی خوب و با کیفیت به زیرمجموعه هایش عاجز می ماند.

ديگر مزايا:

 1. ارائه خدمات مستقل بر روی دامنه دلخواه ریسلر
 2. امکان درج کپی رایت دلخواه ریسلر
 3. امکان درج لوگوی دلخواه ریسلر در صفحه اصلی و صفحات داخلی سامانه
 4. امکان درج نامحدود کاربر و زیر کاربر
 5. امکان ایجاد بسته های کاربری متفاوت
 6. امکان اضافه نمودن شماره حساب بانکی و شماره کارت اعتباری
 7. امکان ثبت درگاه پرداخت بانک های ملت
 8. امکان ایجاد بازه های تعرفه مستقل و متفاوت
 9. امکان پشتیبانی کاربران از طریق تیکت و اعلان
 10. امکان نمایش گردش حساب و تراکنش های ریسلر
 11. امکان خریداری شماره های دلخواه از سیستم اس ام اس پارسي
 12. امکان شارژ حساب کاربر به صورت دستی و اتوماتیک
 13. امکان تخصیص انواع شماره مجازی به صورت اختصاصي يا اشتراكي به کاربر
 14. امکان ویرایش سطح دسترسی کاربر
 15. امکان غیر فعال نمودن کاربر
 16. امکان نمایش آمار ارسال کاربر در بازه های زمانی مشخص
 17. و ده ها امکانات دیگر…

برخي از مشتريان اس ام اس پارسي

 • دانشگاه پيام نور
 • هيئت بدنسازي استان
 • سایت خبری تحلیلی
 • سازمان همياري شهرداری ها
 • سازمان بسیج استان
 • سازمان تبليغات
 • سایت خبری رادكانا
 • سپاه نینوا گلستان
 • شهرداری کردکوی

نماد اعتماد الکترونیکی (کسب و کار اینترنتی)

پرداخت اینترنتی از طریق شبکه شتاب